Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Almunge IK Pojkar 16 (2005)
Danderyds Innebandyförening SK Pojkar 15 (2006)
FBC Uppsala Pojkar 13 (2008)
Gluggens IF Pojkar 15 (2006)
Gävle GIK Ungdom P2010 Blå Pojkar 12 (2009)
Gävle GIK Ungdom P07 Pojkar 14 (2007)
Gävle GIK Ungdom Blå Pojkar 15 (2006)
Gävle GIK Ungdom Röd Pojkar 15 (2006)
Gävle GIK Ungdom Flickor 14 (2007)
hagunda if P-07 Pojkar 14 (2007)
IBF Borlänge Pojkar 14 (2007)
IBF Borlänge Pojkar 14 (2007)
IBF Falun Utveckling Rosa Flickor 16 (2005)
IBF Falun Utveckling Svart Flickor 16 (2005)
IBK Runsten Röd Pojkar 9 (2012)
IBK Runsten Svart Pojkar 9 (2012)
IBK Runsten Pojkar 13 (2008)
IBK Runsten Pojkar 14 (2007)
IK Sirius FBC Pojkar 14 (2007)
Ik Sätra Flickor 16 (2005)
Is Saga Pojkar 14 (2007)
Is Saga Pojkar 15 (2006)
Jäbo IK Flickor 14 (2007)
KAIS Mora UIF Pojkar 15 (2006)
KAIS Mora UIF Svart Flickor 12 (2009)
KAIS Mora UIF Röd Flickor 12 (2009)
LI20 Flickor 14 (2007)
LI20 Flickor 15 (2006)
LI20 IBF Pojkar 13 (2008)
LI20 IBF Pojkar 14 (2007)
Midas IBK Pojkar 12 (2009)
Norrsundets IF Flickor 16 (2005)
Samuelsdals IF Pojkar 14 (2007)
Sandviken IBK Pojkar 15 (2006)
Sandviken IBK Flickor 11 (2010)
Sandvikens AIK Vit Pojkar 10 (2011)
Sandvikens AIK Svart Pojkar 10 (2011)
Sandvikens AIK Flickor 9 (2012)
Sandvikens AIK Flickor 10 (2011)
Sandvikens AIK F0607 Flickor 15 (2006)
Sandvikens AIK Innebandyförening P2010 VIT Pojkar 12 (2009)
Sandvikens AIK Innebandyförening P2010 SVART Pojkar 12 (2009)
Sandvikens AIK Innebandyförening Flickor 13 (2008)
Sandvikens Innebandyförening Pojkar 13 (2008)
Sirius Innebandy Flickor 15 (2006)
Skutskärs Ib-ff Pojkar 15 (2006)
Skälby IBK Pojkar 16 (2005)
Skälby IBK Pojkar 16 (2005)
Spöland Vännäs IF Flickor 16 (2005)
Storvreta Ungdom IBK Röd Pojkar 14 (2007)
Storvreta Ungdom IBK Svart Pojkar 14 (2007)
strömsbro IF Flickor 14 (2007)
Sundborns GoIF Pojkar 15 (2006)
Sundsvall FBC Pojkar 13 (2008)
Sundsvall FBC Ungdom Pojkar 12 (2009)
Sundsvall FBC Ungdom Pojkar 12 (2009)
Vaksala SK Flickor 15 (2006)
Vaksala SK Flickor 15 (2006)
Valbo AIF Pojkar 14 (2007)
Valbo ibf Flickor 14 (2007)
Vallentuna IBK P06 Pojkar 15 (2006)
Vallentuna Ungdom IBK Vallentuna ibk svart Pojkar 13 (2008)
Vallentuna Ungdom IBK Vallentuna ibk vit Pojkar 13 (2008)
Västerås IBS Ungdom 1 VIB P08 Svart Pojkar 13 (2008)
Västerås IBS Ungdom 2 VIB P08 Vit Pojkar 13 (2008)
Västerås IBS Ungdom Pojkar 15 (2006)