Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Andersbergs Ibk Pojkar 11 (2008) Andersbergs IBK
Andersbergs Ibk Pojkar 12 (2007) Andersbergs IBK
Andersbergs Ibk Pojkar 13 (2006) Andersbergs ibk
Andersbergs Ibk Flickor 11 (2008) Andersbergs Ibk
Askersunds IBK Flickor 15 (2004) Askersunds IBK
Björklinge BK Pojkar 16 (2003) Björklinge BK P - 16
Björklinge BK Flickor 13 (2006) Björklinge BK
Björklinge BK Flickor 15 (2004) Björklinge BK
Borlänge IBK Pojkar 11 (2008) Borlänge IBK
Bro ik Pojkar 13 (2006) Bro ik
Envikens IF Flickor 14 (2005) Envikens IF
FBC Uppsala Pojkar 14 (2005) FBC Uppsala
Forsbacka IK Pojkar 11 (2008) Forsbacka IK
Forsbacka IK Pojkar 15 (2004) Forsbacka IK
Gävle GIK Pojkar 12 (2007) Gävle GIK P07
Gävle GIK Pojkar 15 (2004) Gävle GIK
Gävle GIK Pojkar 16 (2003) Gävle GIK P - 16 P03 Röd
Gävle GIK Pojkar 16 (2003) Gävle GIK P - 16 P03 Blå
Gävle GIK Flickor 12 (2007) Gävle GIK
Hofors IBK Flickor 10 (2009) Hofors IBK
Hofors IBK Flickor 12 (2007) Hofors IBK
Hudik/Björkberg F 07/08 Flickor 12 (2007) Hudik/Björkberg F 07/08 F07/08
Hälsinggårdens AIK Pojkar 13 (2006) Hälsinggårdens AIK Röd
Hälsinggårdens AIK Pojkar 14 (2005) Hälsinggårdens AIK Svart
Hälsinggårdens AIK Pojkar 14 (2005) Hälsinggårdens AIK Blå
Högbo AIK Pojkar 14 (2005) Högbo AIK
IBF Falun Ungdom Pojkar 13 (2006) IBF Falun Ungdom P06
IBF Gagnef Pojkar 13 (2006) IBF Gagnef
IBF Leksand Pojkar 11 (2008) IBF Leksand
IBF Leksand Pojkar 12 (2007) IBF Leksand
IBF Leksand Pojkar 13 (2006) IBF LEKSAND
IBF Leksand Flickor 14 (2005) IBF Leksand
IBF Leksand/Insjön BK Flickor 15 (2004) IBF Leksand/Insjön BK
IBK Hallsta Pojkar 14 (2005) Ibk hallsta
IBK Hallsta Flickor 13 (2006) IBK Hallsta F 06/07
IBK Hallsta Flickor 16 (2003) IBK Hallsta F - 16
IBK-HALLSTA Pojkar 12 (2007) IBK-HALLSTA
IBK Runsten Pojkar 11 (2008) IBK Runsten
IBK Runsten Pojkar 12 (2007) IBK Runsten p-07
IBK Runsten Pojkar 15 (2004) Ibk Runsten Röd
IBK Runsten Pojkar 15 (2004) Ibk Runsten Svart
IBK Runsten Pojkar HJ18 (2001) IBK Runsten 1
IBK Runsten Pojkar HJ18 (2001) IBK Runsten 2
IK Bruket Pojkar 12 (2007) IK Bruket Blå
IK Bruket Pojkar 12 (2007) IK Bruket Vit
IK Ljusdal Pojkar 12 (2007) IK Ljusdal
IK Sätra Pojkar 10 (2009) IK Sätra
IK Sätra Flickor 14 (2005) IK Sätra
Insjöns IF BK Pojkar 16 (2003) Insjöns IF BK P - 16
Kaismora UIF Flickor 13 (2006) Kaismora UIF F06
KFUM FALUN Pojkar 14 (2005) KFUM FALUN
Njutångers innebandy Pojkar 10 (2009) Njutångers innebandy
Norrsundets IF Flickor 14 (2005) Norrsundets IF
SAIK IB Parasport klass SAIK IB
Sandvikens AIK Pojkar 10 (2009) Sandvikens AIK
Sandvikens AIK Pojkar 11 (2008) Sandvikens AIK
Sandvikens AIK Pojkar 13 (2006) Sandvikens AIK
Sandvikens AIK Pojkar HJ18 (2001) Sandvikens AIK
Sandvikens AIK Flickor 13 (2006) Sandvikens AIK Vit
Sandvikens AIK Flickor 13 (2006) Sandvikens AIK Svart
Sandvikens AIK/Skutskär Pojkar 15 (2004) Sandvikens AIK/Skutskär
Sandvikens AIK IB Flickor 10 (2009) Sandvikens AIK IB
Sandvikens AIK IB Flickor 11 (2008) Sandvikens AIK IB
Sandvikens AIK Innebandy Pojkar 10 (2009) Sandvikens AIK Innebandy P2010 SVART
Sandvikens AIK Innebandy Pojkar 10 (2009) Sandvikens AIK Innebandy P2010 VIT
Sandvikens AIK Innebandy Flickor 16 (2003) Sandvikens AIK Innebandy F - 16
Sandvikens AIK Innebandy Flickor 17 (2002) Sandvikens AIK Innebandy F - 17
Sandvikens AIK P03/04 Pojkar 16 (2003) Sandvikens AIK P03/04 P - 16
Skutskär IBK Pojkar 14 (2005) Skutskär IBK
Storviks IF Pojkar 12 (2007) Storviks IF 07
Storviks IF Pojkar 14 (2005) Storviks IF P05/06
Storviks IF Pojkar 15 (2004) Storviks IF P03/04
Storviks IF Flickor 14 (2005) Storviks IF Flickor Röd
Storvreta IBK Pojkar 14 (2005) Storvreta IBK
Strömsbro Flickor 13 (2006) Strömsbro
Strömsbro IF Pojkar 13 (2006) Strömsbro IF
Strömsbro IF Pojkar 16 (2003) Strömsbro IF P - 16
Strömsbro IF Flickor 12 (2007) Strömsbro IF
Strömsbro IF Flickor 14 (2005) Strömsbro IF F-05
Strömsbro IF Flickor 16 (2003) Strömsbro IF F - 16 F03/04
Sundsvall FBC Pojkar 16 (2003) Sundsvall FBC P - 16 P03
Täby FC Flickor 13 (2006) Täby FC F06 Gribby
Vaksala SK Flickor 13 (2006) Vaksala SK
Valbo Pojkar 13 (2006) Valbo 1
Valbo Pojkar 13 (2006) Valbo 2
Valbo AIF Pojkar 11 (2008) Valbo AIF
Valbo AIF Pojkar 12 (2007) Valbo AIF
Valbo IBF Flickor 10 (2009) Valbo IBF
Valbo IBF Flickor 14 (2005) Valbo IBF Flickor
Västerås IBS ung Pojkar 14 (2005) Västerås IBS ung Vit
Västerås IBS ung Pojkar 14 (2005) Västerås IBS ung Svart
Älvkarleby IK Pojkar 10 (2009) Älvkarleby IK
Sandvikens IF Sandvikens AIK IB Göransson Cup Sandvik