Detta är resultaten från Göransson Cup - Innebandy 2021. Se de senaste resultaten från Göransson Cup - Innebandy 2022 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Almunge IK Pojkar 16 (2005)
Bälinge IF Pojkar 13 (2008)
Bälinge IF Flickor 15 (2006)
Bälinge IF Flickor 15 (2006)
Danderyds Innebandyförening SK Pojkar 15 (2006)
Enviken/Sundborn Flickor 16 (2005)
FBC Bollnäs Pojkar 16 (2005)
FBC Uppsala Pojkar 13 (2008)
Frötuna/Funbo Pojkar 15 (2006)
Gluggens IF Pojkar 15 (2006)
Gävle GIK/Norrsundet IF Flickor 15 (2006)
Gävle GIK Ungdom P - 12 P2010 Blå Pojkar 11-12
Gävle GIK Ungdom P07 Pojkar 14 (2007)
Gävle GIK Ungdom Blå Pojkar 15 (2006)
Gävle GIK Ungdom Röd Pojkar 15 (2006)
Gävle GIK Ungdom Pojkar 16 (2005)
Gävle GIK Ungdom Flickor 14 (2007)
hagunda if Pojkar 14 (2007)
hagunda if Pojkar 15 (2006)
Hofors IBK F - 13 Flickor 12-13
Hofors IBK Flickor 14 (2007)
Hälsinggårdens AIK innebandy Pojkar 15 (2006)
Hälsinggårdens AIK innebandy Pojkar 16 (2005)
IBF Borlänge Pojkar 14 (2007)
IBF Borlänge Pojkar 14 (2007)
IBF Falun Utveckling Pojkar 16 (2005)
IBF Gagnef Pojkar 15 (2006)
IBK Njutånger Innebandy P - 12 09-10 Pojkar 11-12
IBK Runsten P - 9 Röd Pojkar 9-10
IBK Runsten P - 9 Svart Pojkar 9-10
IBK Runsten Pojkar 14 (2007)
IFK Dannemora/Österby F-11 F10-12 Flickor 10-11
IFK Dannemora/Österby F - 13 F08-09 Flickor 12-13
IFK Dannemora/Österby F06-09 Flickor 15 (2006)
IFK Dannemora/Österby P07 Pojkar 14 (2007)
IK Bruket Pojkar 14 (2007)
IK Sirius FBC Pojkar 14 (2007)
Ik Sätra Flickor 16 (2005)
Is Saga Pojkar 14 (2007)
Is Saga Pojkar 15 (2006)
Jäbo IK Flickor 14 (2007)
Järved-Bonäset IBK Flickor 15 (2006)
KAIS Mora UIF P - 12 P09/10 Pojkar 11-12
KAIS Mora UIF Pojkar 15 (2006)
KAIS Mora UIF F - 12 Svart Flickor 12-13
KAIS Mora UIF KAIS F06 Flickor 15 (2006)
LI20 Flickor 14 (2007)
LI20 Flickor 15 (2006)
Midas IBK P - 12 Pojkar 11-12
Norrsundets IF/Gävle GIK Flickor 16 (2005)
Samuelsdals IF P - 12 Pojkar 11-12
Samuelsdals IF Pojkar 14 (2007)
Sandvikens AIK P - 10 Vit Pojkar 9-10
Sandvikens AIK P - 10 Svart Pojkar 9-10
Sandvikens AIK P - 12 P2010 VIT Pojkar 11-12
Sandvikens AIK P - 12 P2010 SVART Pojkar 11-12
Sandvikens AIK Pojkar 13 (2008)
Sandvikens AIK Pojkar 15 (2006)
Sandvikens AIK F-10 F11 svart Flickor 10-11
Sandvikens AIK F-11 F 2010 Flickor 10-11
Sandvikens AIK F-11 F 11 vit Flickor 10-11
Sandvikens AIK F - 13 Flickor 12-13
Sandvikens AIK F0607 Flickor 15 (2006)
Sirius Innebandy P08 Svart Pojkar 13 (2008)
Sirius Innebandy Flickor 15 (2006)
Skutskärs Ib-ff Pojkar 16 (2005)
SK Vide Pojkar 13 (2008)
Spöland Vännäs IF Flickor 16 (2005)
Storviks IF P - 10 Pojkar 9-10
Storviks IF P - 11 Pojkar 11-12
Storviks IF P - 12 Pojkar 11-12
Storviks IF Pojkar 14 (2007)
Storviks IF F-11 Flickor 10-11
Storvreta IBK Röd Pojkar 14 (2007)
Storvreta IBK Svart Pojkar 14 (2007)
Storvreta IBK Pojkar 15 (2006)
Storvreta IBK Pojkar 16 (2005)
Storvreta Ungdom IBK P - 12 Pojkar 11-12
Storvreta Ungdom IBK Pojkar 13 (2008)
Strömsbro IF Pojkar 15 (2006)
Strömsbro IF Flickor 14 (2007)
Sundborns GoIF Pojkar 15 (2006)
Sundsvall City IBC Pojkar 15 (2006)
Sundsvall FBC Pojkar 13 (2008)
Sundsvall FBC Pojkar 14 (2007)
Sundsvall FBC Ungdom P - 12 Pojkar 11-12
Sundsvall FBC Ungdom P - 12 Pojkar 11-12
Sundsvall GBK Pojkar 14 (2007)
Söderhamns Ibf P - 11 Pojkar 11-12
Timrå IBC Pojkar 13 (2008)
Täby FC Flickor 14 (2007)
Täby FC Skarpäng Flickor 15 (2006)
Täby FC F06 Gribby Flickor 15 (2006)
Täby FC F07 Flickor 15 (2006)
Vaksala SK Flickor 15 (2006)
Valbo AIF Pojkar 13 (2008)
Valbo AIF Pojkar 14 (2007)
Valbo AIF Pojkar 15 (2006)
Valbo AIF Pojkar 16 (2005)
Valbo IBF Flickor 14 (2007)
Valbo IBF Flickor 16 (2005)
Vallentuna IBK P06 Pojkar 15 (2006)
Vallentuna IBK Flickor 14 (2007)
Vallentuna Ungdom IBK svart Pojkar 13 (2008)
Vallentuna Ungdom IBK vit Pojkar 13 (2008)
Västerås IBS Ungdom 1 VIB P08 Svart Pojkar 13 (2008)
Västerås IBS Ungdom Pojkar 15 (2006)
Åmots IF F06/08 Flickor 14 (2007)